Giewartów - dlaczego warto?

Dom Wypoczynkowy "Pod Strzechą" w Giewartowie to wymarzone miejsce dla osób poszukujących ciszy, spokoju i miejsca przepełnionego przyrodą. Wysoką jakość usług, świetne położenie oraz gościnność i ciepła przytulna atmosfera zostały docenione przez szerokie grono wiernych Klientów.


Dzięki swej rustykalnej architekturze i unikatowych wnętrzach, położony w pięknych okolicach, nasz hotel do doskonałe miejsce do wypoczynku, rekreacji, a także do organizacji wszelkiego rodzaju imprez i spotkań biznesowych. Znajdziecie tu Państwo najdoskonalsze rozwiązania nowoczesnego hotelarstwa i najwyższego standardu wypoczynku.


Giewartów, ze względu na swe położenie nad brzegiem Jeziora Powidzkiego, jest popularnym ośrodkiem wczasowym dla plażowiczów, żeglarzy oraz miłośników nurkowania. Na terenie parku położonego w centrum wsi rośnie okazały dąb Sokół, pochodzący (według tablicy informacyjnej znajdującej się przy drzewie) z XIII wieku.


Okolica to miejsce przenikania się tradycji z nowoczesnością. Czyste powietrze, krystaliczna woda jeziora i sporo lasów oraz pól. To wszystko w jednym miejscu. Gmina Powidz jest atrakcyjnie położona między największymi jeziorami w Wielkopolsce. Wraz z okolicznymi gminami Wielkopolski, wchodzi w skład Powidzkiego Parku Krajobrazowego.


Jezioro Powidzkie, położone w niedalekiej odległości od jednych z najważniejszych traktów komunikacyjnych Polski, stanowi jeden z najbardziej dziewiczych zakątków centralnej Wielkopolski.


Świetne położenie oraz komunikacja (bliskość autostrady A2 i drogi krajowej nr 92) sprawiają, że Giewartów to doskonałe miejsce na weekendowy relaks oraz dłuższy pobyt.

 

Zobacz mapę