Oferta Wigilijna 2017

Szanowni Państwo,

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia, tak wyczekiwana przez wszystkich zachęca do spotkań przy wigilijnym stole, nie tylko w towarzystwie rodziny, ale również współpracowników. To czas podziękowań Pracownikom za ich całoroczny trud i okazja do złożenia świątecznych życzeń. Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę zorganizowania firmowych spotkań wigilijnych w naszej Restauracji lub obsługę cateringową Wigilii w siedzibie Państwa firmy.

Zapach choinki, dźwięk kolęd i aromat świątecznych potraw pozwoli Państwu zapomnieć o pośpiechu dnia codziennego aby zasiąść wspólnie do spontanicznych i swobodnych rozmów. Wszystkich Państwa, którzy bieżący rok chcą w swojej firmie zakończyć w świątecznej atmosferze, pragnę serdecznie zaprosić do Domu Wypoczynkowego „Pod Strzechą”, gdzie wyśmienita kuchnia i profesjonalna obsługa są gwarancją udanego wieczoru.

Jak co roku Dom Wypoczynkowy „Pod Strzecha” w Giewartowie wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom aby mogli Państwo spędzić te wyjątkowe chwile w miłej, świątecznej atmosferze przy staropolskim stole. Poprzez wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez integracyjnych i wigilii firmowych z przyjemnością wprowadzimy Państwa w magiczną atmosferę Świat Boźego Narodzenia zadbamy o każdy szczegół a nasz zespół zagwarantuje nienaganną jakość obsługi i pomoc w organizacji zarówno kameralnych spotkań, jak i dużych imprez.

Państwu pozostawiamy radość i cudowne wspomnienia z udanej wigilii firmowej.

 

Zapraszam do składania zapytań - przygotujemy propozycję idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami: PEŁNA OFERTA WIGILIJNA